دفترچه راهنما تایر سهند تجارت کارن

 

شیوه نامه خدمات پس از فروش

 

شرکت سهند تجارت کارن در جهت رفاه حال شما مصرف کننده عزیز، راه های ارتباطی گوناگونی را برگزیده تا شما بنا به سلیقه خود، هرکدام را که تمایل دارید مورد استفاده قرار دهید. این راه های ارتباطی عبارتند از:

برچسب های نصب شده بروی تایر، کارت های گارانتی، ارسال اطلاعات از طریق پیامک به سامانه شرکت  و فرم آنلاین موجود در وب سایت.

طریقه استفاده تمامی این موارد بطور کامل در ذیل توضیح داده شده است.

الف) از طریق برچسب های نصب شده بروی تایر

مصرف کننده محترم،

جهت رفاه حال شما و جلوگیری از سوع استفاده غیر قانونی برخی از فروشگاه ها بروی تمامی تایرهای عرضه شده شرکت ما لیبل گارانتی طراحی گردیده که حتما” در هنگام خرید از وجود لیبل روی تایر اطمینان حاصل نمایید.

همانطور که در عکس ذیل می بینید، لیبل گارانتی شرکت حاوی قسمتی است که شما مصرف کننده محترم می بایستی در هنگام خرید آن قسمت را جدا و پس از پر نمودن، توسط آدرس سایت و یا تلفن های ما به آدرس پستی ما دست پیدا کنید و قسمت مربوطه را برای شرکت ما جهت شروع خدمات پس از فروش تایرتان ارسال نمایید.

 

ب) از طریق کارت های گارانتی

نماینده محترم،

تمامی تایرهای شما می بایستی به همراه کارت های گارانتی به تعداد تایر نزد شما برسد.

مصرف کننده محترم،

در هنگام خرید حتما” می بایستی تایر را به همراه کارت گارانتی از نماینده ما تهیه نمایید.

عکس کارت گارانتی ما را در ذیل می توانید مشاهده نمایید.

ج) از طریق سامانه پیامکی

مصرف کننده محترم،

مجددا” جهت رفاه بیشتر شما، سامانه پیامکی راه اندازی گردیده که از این طریق نیز شما می توانید ضمانت تایر خود را فعال نمایید.

شرح استفاده از این روش:

لطفا” در ابتدا نام و نام خانوادگی و کد ملی، سپس برند تایر و شماره سریال آن، و در نهایت سایز و گل تایر را به سامانه پیامکی به شماره ۰۲۱۸۸۵۲۶۷۰۷ ارسال نمایید.

در تصویر ذیل نحوه استفاده و اجرای این روش به وضوح آمده است. حتما” می دانید در تصویر ذیل اعداد و اسامی همه بعنوان مثال عنوان گردیده اند.

نمونه ارسال شماره سریال به سامانه پیامکی شرکت:

د) از طریق پایگاه اینترنتی

ساده ترین، بهترین و سریع ترین روش از طریق پایگاه اینترنتی ما می باشد.

برای استفاده از این روش، به سادگی به پایگاه اینترنتی ما به آدرس www.sahandtc.com رجوع و پس از کلیک در قسمت خدمات پس از فروش فرم آنلاین فعال سازی گارانتی، فرم موجود را پر نموده و سپس ارسال نمایید.

در تصویر ذیل فرم موجود در پایگاه اینترنتی ما را مشاهده می نمایید.

مراحل انجام خدمات پس از فروش

  • مراجعه خریدار به نماینده زمانی که تایر با عیب مواجه می شود:

در این زمان خریدار می بایست حتما کارت ضمانت نامه خود را به همراه داشته باشد و به نماینده ای که از او خرید کرده مراجعه نماید.

  • پس از بررسی تمامی موارد توسط نماینده فروش، نماینده با شرکت تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت ارسال لاستیک را به عمل می آورد.
  • کارمندان دفتر مرکزی با نماینده هماهنگ کرده و تایر به انبار شرکت ارسال می گردد.
  • پس از ارسال تایر، کارشناس مورد تایید اداره استاندارد تایر ها را بررسی کرده و نتیجه را مکتوب همراه با عکس به دفتر مرکزی ارائه می کند.
  • دفتر مرکزی به نماینده فروش تایید یا عدم تایید تعلق گرفتن خسارت به تایر را کتباٌ همراه با مدارک کارشناسی شده اعلام می کند.
  • در صورت تعلق گرفتن خسارت مبلغ مورد نظر به حساب مشتری واریز می گردد. لازم به ذکر است که مبنای محاسبه خسارت بنا به میزان فرسایش و یا به عبارتی عمق آج باقیمانده می باشد.

توجه : تنها به آسیب هایی که ناشی از اشکال در نحوه تولید/کنترل محصول، طرح تایر و یا مواد اولیه باشد خسارت تعلق خواهد گرفت.